Loading…

Bikini shumëngjyrëshe e pozita provokuese: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

  • 01/07/2022 | 15:19

Bikini shumëngjyrëshe e pozita provokuese: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

Këto ditë të ngrohta, reperja shqiptare Melinda ka vendosur që ti kalojë në bregdet.


Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

E veshur me bikini shumëngjyrëshe nga “Christian Dior” bukuroshja shfaqej në top formë dhe mjaft atraktive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

“ Befasia do të zbulohet së shpejti… por në këto moment po ju tregoj si kam kaluar në deti”, ishte mbishkrimi i Melindës.

Në aspektin profesional Ademi në muajin Maj lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “All night”.  /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë