Loading…

Big Mamas ia bllokojnë veturën pasi parkoi në vend të gabuar, ky është reagimi i saj

  • 05/10/2022 | 08:01

Big Mamas ia bllokojnë veturën pasi parkoi në vend të gabuar, ky është reagimi i saj

Dje, këngëtares së njohur “Big “Mama”, i është bllokuar vetura nga punonjësit e shërbimeve të menaxhimeve për parking.


Këtë e ka bëtë të ditur vet artistja me anë të një postimi në “Instagram”.

“Për hajr ma banën”, shkroi ajo sipër fotos së veturës.

Duket se këngëtarja e ka parkuar veturën e saj super-luksoze në një ambient i cili nuk është i rezervuar për parking.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë