Loading…

Bie nga ballkoni i ndërtesës, vdes një person në Viti

  • 26/06/2017 | 14:08

Bie nga ballkoni i ndërtesës, vdes një person në Viti

Policia e Kosovës bën të ditur se mbrëmjen e djeshme një mashkull në rrethana të panjohura, ka rënë nga ballkoni i një ndërtese.


Viktima është dërguar në shtëpinë e shëndetit në Viti dhe nga personeli mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë