Loading…

Bie në pusetë të hapur punëtori i PTK’së (Foto)

  • 09/11/2016 | 17:06

Bie në pusetë të hapur punëtori i PTK’së (Foto)

Një punëtor i Postës dhe Telekomit të Kosovës ka përfunduar poshtë një pusete në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Puseta

Një qytetar që i ka dërguar fotot për gazetametro.net, ka bërë të ditur se viktima ishte nxjerrur nga puseta me ndihmën e disa kalimtarëve të rastit, pasi poshtë pusetës kishte pësuar alivanosje. Sipas tij, rasti ka ndodhur javën e kaluar.

2

Raste si ky i Lagjes së Spitalit ku mungojnë kapakët e pusetave, janë të shumtë në Prishtinë. Kjo për shkak se ata vidhen nga hajdutë që bëjnë shitjen e tyre për skrap, por edhe nga mungesa e përgjegjësisë institucionale. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë