Loading…

Betohen prokurorët

  • 01/12/2016 | 10:07

Betohen prokurorët

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot, në Presidencë  ka pritur prokurorët e emëruar në Prokuroritë Themelore të vendit.

Prokurorët, me këtë rast, kanë bërë betimin.

I pranishëm në këtë solemnitet ishte edhe Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë