Loading…

Besa Kokëdhima vë në pah linjat bombastike me poza në bikini

  • 19/08/2022 | 15:21

Besa Kokëdhima vë në pah linjat bombastike me poza në bikini

Besa Kokëdhima së fundmi po i shijon pushimet në bregdet.


Këngëtarja nga atje po poston imazhe të ndryshme për fansat.

Me fotografitë e fundit ajo ka vënë në pah linjat trupore bombastike.

Me poza në bikini ajo shfaqte fizikun duke treguar se është në formë të mirë, ndërkohë ajo pranoi vlerësime për dukjen nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë