Loading…

Berisha fton Ramën: Më 13 maj shihe nga dritarja protestën tonë

  • 11/05/2017 | 13:17

Berisha fton Ramën: Më 13 maj shihe nga dritarja protestën tonë

Pak ditë para protestës së paralajmëruar të opozitës në Tiranë ashpërsohen edhe tonet e deklaratave nga PD-ja.


Ka qenë Berisha ai që nga çadra e protestës e ka ftuar Ramën të rrijë në dritaren e Kryeminisrisë dhe ta shoh nga aty protestën paqësore.

“Të ftoj të rrish në atë dritare më 13 maj, të garantoj që ne protestën e kemi paqësore, por një gjë të siguroj prapë, Edvin çadra do të duket Everest, atëherë do shohësh ti se cila është cadra, do tmerrohesh, por aty të rrish se ne jemi të vendosur në protestën tonë paqësore”, tha ai

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë