Loading…

Berat Buzhala pjesëmarrës në protestë, shihet përkrahë Molliqajt

  • 29/01/2022 | 14:08

Berat Buzhala pjesëmarrës në protestë, shihet përkrahë Molliqajt

Ka fillur protesta e Partisë Social Demokrate (PSD) kundër shtrenjtimit të rrymës, transmeton Gazeta Metro.


Aty është vërejtur një numër i madh i protestuesve.

Protestuesit kanë brohoritur “rrenci, rrenci, rrenci”, duke iu referuar kryeministrit Kurti.

Një pjesëmarrës ndërkaq është shprehur shumë i revoltuar me shtrenjtimin e rrymës.

Pjesëmarrës dhe në ‘krye’ të protestës është parë edhe gazetari Berat Buzhala. Ai është parë krahë Molliqajt duke mbajtur një banerë të protestës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë