Loading…

Beqiri: Të mos politizohet rasti i të riut Dehari

  • 20/12/2016 | 10:50

Beqiri: Të mos politizohet rasti i të riut Dehari

Edhe shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri tha se në asnjë rrethanë nuk guxojmë dhe nuk duhet politizuar rasti i vdekjes së të riut Dehari

“Kemi punuar me gjenerata që të kemi institucione të cilave të ju besojmë, e jo t`i kundërshtojmë dhe të besojmë asaj që na dëshirojmë. Nëse nuk ju besojmë organeve tona kompetente pse atëherë t`ju besojmë atyre ndërkombëtare. Me këtë rast është abuzuar në forma të ndryshme… ky rast nuk duhet shfrytëzuar për politikë. Në asnjë rrethanë nuk duhet politizuar rasti i të riut Dehari” , tha Beqiri./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë