Loading…

Beqiri: Nuk ka pasur presion për nënshkrime

  • 17/11/2016 | 10:50

Beqiri: Nuk ka pasur presion për nënshkrime

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së Ismet Beqiri ka hedhur poshtë akuzat e deputetëve të Vetëvendosjes për presion ndaj deputetëve për tërheqje të nënshkrimeve.

“Po të kishim dashur të bëjmë presion ata s’do të nënshkruanin hiq”, tha Beqiri.

Beqiri tregoi se caktimi i një seance për Astrit Deharin ka dështuar për herën e tretë, ndërsa thotë se nuk është mirë që të shfrytëzohet një tragjedi për të sulmuar të tjerët.

Beqiri kërkon që t’ua lënë në dorë organeve shtetërore që të ndriçojnë këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë