Loading…

Beqiri është skeptik nëse qeveria i ka votat për Demarkacionin

  • 22/02/2017 | 21:08

Beqiri është skeptik nëse qeveria i ka votat për Demarkacionin

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK’së, Ismet Beqiri, është shprehur skeptik në lidhje me votimin e demarkacionit.


“Nuk i kemi numrat. disa e kanë kundërshtuar edhe hapur”, ka thënë ai në një prononcim për RTK. “

Gjithçka mbetet të shihet në seancën e radhës”, u shpreh ai, transmeton gazetametro.net

Ndryshe, Qeveria e Kosovës ka vendosur që në muajin mars ta riprocedojë në Kuvend Marrëveshjen për Demarkacionin me Malin e Zi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë