Loading…

Beogradi përfshihet në fushatë për Listën Serbe (Video)

  • 06/06/2017 | 23:21

Beogradi përfshihet në fushatë për Listën Serbe (Video)

Serbët të martën në mesditë  nisën Marshin në fshatin Uglar të Fushë Kosovës.


Atyre u printe zëvendëskryeministri në detyrë  i Kosovës, Branimir Stojanoviq, i cili po i drejtonte në tubimin  parazgjedhor të Listës Serbe.

Programi s’ka si të nis ndryshe përpos me himnin e Serbisë, ndonëse gara po bëhet në zgjedhjet nacionale të Kosovës.

Por, në tubimet e Listës Serbe, pati edhe përfaqësues të Beogradit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë