Loading…

Beniada zgjedh tre meshkujt më tërheqës brenda ‘Big Brother Vip’

  • 19/11/2021 | 11:03

Beniada zgjedh tre meshkujt më tërheqës brenda ‘Big Brother Vip’

Mbrëmjen e djeshme banorët i janë nënshtruar një sfide durimi.

Ata do të luajnë me ‘’Kullën e balancës’’ dhe do të duhet të rrespektojnë sfidat apo pyetjet që janë shënuar poshtë secilës copëz dërrase.

Beniadës iu kërkua të tregonte se cilët janë sipas saj tre meshkujt më tërheqës të shtëpisë.

Tre emrat që ajo zgjodhi ishin Sabiani, Arbri dhe Pajtimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë