Loading…

Beniada me fustan të hapur, i dalin në pah pjesët intime

  • 11/02/2022 | 22:39

Beniada me fustan të hapur, i dalin në pah pjesët intime

Teksa kishin nisur përgatitjet për mbrëmjen e sotme, vajzat e Big Brother u panë duke u grimuar nga profesionistë.


Në një moment Beniada ekspozon më shumë se sa duhet pjesët e saj intime pasi fustani blu që ajo ka zgjedhur për mbrëmjen e sotme ka qenë shumë i çarë.

Modelja njihet për qëndrimet e saj pa komplekse, e madje në karrierën e saj ka pasur edhe foto nudo.

Ajo ka siguruar një vend në finalen e datën 18 Shkurt së bashku me Ilirin. Sot do të zgjidhen dhe dy finalistët e radhës.

Arjola, Donaldi, Einxhel dhe Monika janë në garë mes tyre për dy vendet e mbetura në finale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë