Loading…

Beniada e ‘djeg’ rrjetin duke pozuar nudo

  • 26/06/2022 | 12:02

Beniada e ‘djeg’ rrjetin duke pozuar nudo

Modelja shqiptare, Beniada Nishani pas pjesëmarrjes në “BBV” mbetët njëri ndër emrat më të komentuar.


Postime e intervista të shumta të Beinadës marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Së fundmi ish-banorja e “BBV” në InstaStory publikoi një imazh me bikini, gati se nudo.

Në këtë imazh që u realizua nga fotografi i njohur, Alberto Buzzanca, bukuroshja u shfaq mjaft atraktive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë