Loading…

Beniada desh theu kokën: Video nga momenti i rrëzimit të saj bëhet virale

  • 27/01/2022 | 11:57

Beniada desh theu kokën: Video nga momenti i rrëzimit të saj bëhet virale

Banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani, është njëra nga personazhet më të komentuara brenda shtëpisë.


Ajo deri më tani ka krijuar situata të ndryshme në shtëpinë më të madhe e po ashtu edhe shumë të qeshura me fjalët që thotë duke qenë se nuk i shqipton mirë në gjuhën shqipe.

Modelja, e rritur në Itali, ditën e djeshme (e mërkurë) teksa po vraponte pas Donaldit ka rrëshqitur dhe është rrëzuar menjëherë në tokë.

Kjo ka bërë që të shpërndahet gjithandej e të bëhet virale në rrjetet e popullarizuara sociale.

Biondja përndryshe përpara shumë viteve kishte qenë pjesëmarrëse në një film, si femër e Berlusconit.

Ajo kishte luajtur në filmin “Loro” në vitin 2018 me regji nga Paolo Sorrentino.

Ky film flet për grupin e biznesmenëve dhe politikanëve që jetojnë dhe veprojnë pranë manjatit dhe politikanit të medies, Silvio Berlusconi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë