Loading…

Bën ftohtë jashtë: 5 llojet e palltove që duhet të vishni (Foto)

  • 18/11/2016 | 14:10

Bën ftohtë jashtë: 5 llojet e palltove që duhet të vishni (Foto)

Kur bëhët fjalë për të ftohtin, asnjë nga muajt e dimrit nuk është i kompletuar pa një pallto që bën diferencën.

Për të gjithë ne që na pëlqen stili dhe moda, sigurisht që do mendojmë çfarë të veshim edhe kur temperaturat janë të ulta. Megjithatë kur flasim për palltot, ajo që ngelet OUT këtë sezon janë pallto pas trupit dhe të shkurtra mbi gju, gjithçka që duket e sofistikuar etj. Ndërkohë ato që janë IN janë të renditura më poshtë:

1.Pallto me detaj pellushi   

111

2.Pallto prej gëzofi  

222

3.Pallto super të gjata  

333

4.Oversized

444

5.Pallto me kuadrata 

5555

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë