Loading…

Ben Affleck dhe e dashura e tij më të lumtur se kurrë

  • 20/11/2020 | 23:29

Ben Affleck dhe e dashura e tij më të lumtur se kurrë

Ben Affleck dhe e dashura e tij Ana de Armas janë fotografuar së bashku për herë të parë në një muaj, duke shuar zërat për një ndarje të mundshme të çiftit.


Në fotot e siguruara nga Dailymail, çifti nuk ka vend për dyshime që janë së bashku.

Dyshja e famshme janë parë duke u puthur e të lumtur më shumë se kurrë.

Qartësisht ende të dhënë pas njëri-tjetrit, 48-vjeçari puthë butësisht të dashurën 32-vjeçare në sheshin e xhirimit të filmit Deep Water ku ata luajnë si çift i martuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë