Loading…

Belkiz Kera ndan imazhe nga pushimet krahë futbollistit dhe djalit të tyre

  • 13/06/2021 | 13:04

Belkiz Kera ndan imazhe nga pushimet krahë futbollistit dhe djalit të tyre

Çifti ka ditë që kanë shkuar në pushime.


Dhe, bashkëshortja e futbollistit Belkiz Kera vazhdimisht po publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, në profilin e saj në Instagram ka publikuar fotografi derisa ka pozuar pranë Milot Rashicës dhe djalit, Tianit.

Ajo shihet e veshur me një fustan me ngjyrë portokalli i dizajnuar me lule teksa në njërën fotografi mban djalin në krahë.

Ndryshe, Belkiz ka ndarë tri fotografi të shkrepura në një ambient të jashtëm derisa prapa tyre shihet deti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë