Loading…

Bëhet virale videoja e punëtorëve të restorantit që hanë për gazep

  • 02/12/2021 | 14:49

Bëhet virale videoja e punëtorëve të restorantit që hanë për gazep

Një video në Tik Tok është bërë virale pasi që e ka pasqyruar se sa e rëndë mund të jetë puna në restorante.


Në këtë video gjashtë sekondëshe shihen punëtorët e një restoranti të cilët për vete hanë bukë për gazepi.

Këtë video e ka publikuar shefi i kuzhinës, Nestor Consuegra, ku punëtorët ulen poshtë për të mos u parë nga myshterinjtë, dhe hanë si mos më keq.

Kjo supozohet se ndodh për arsye të vëllimit të madh të punës, që ua pamundëson të pauzojnë aq sa të hanë si duhet.

@nessconsuegra

chef deserve better, let’s work together to give chef the proper breaks and time to eat #chef #time #foryoupage #parati

♬ sonido original – Nestor Consuegra

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë