Loading…

Bëhet pagesa e subvencionit për ngrohje për familjet në asistencë sociale

  • 09/12/2023 | 08:23

Bëhet pagesa e subvencionit për ngrohje për familjet në asistencë sociale

Është procesuar pagesa e subvencionit për ngrohje për familjet në asistencë sociale, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati.

Kjo masë është e mbështetur nga Bashkimi Evropian.

“Është bërë procesimi i pagesës së subvencionit për ngrohje, për familjet në asistencë sociale, masë kjo e mbështetur nga Bashkimi Evropian. Qeveria për të gjithë!”, ka shkruar Murati.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë