Loading…

Bëhet gazi i botës, zëvëndës kryeministri rrëzohet duke dashur të gjuajë topin e parë në ndeshjën e futbollit |VIDEO

  • 26/08/2018 | 23:44

Bëhet gazi i botës, zëvëndës kryeministri rrëzohet duke dashur të gjuajë topin e parë në ndeshjën e futbollit |VIDEO

Zëvëndës kryeministrit të Ugandës i’u kërkua që ta gjuante topin e parë në një ndeshje futbolli, por e tëra përfundoi me një moment shumë qesharak, transmeton gazetametro.net


Kjo pasi që zëvëndës kryeministri me një peshë të lartë trupore, u rrëzua duke provuar të godasë topin.

E ky moment i ka bërë të gjithë përreth të fillojnë të qeshin, madje edhe truprojat e tij./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë