Loading…

Befason vajza e Abramovich, kundërshton Vladimir Putinin

  • 25/02/2022 | 13:22

Befason vajza e Abramovich, kundërshton Vladimir Putinin

Vajza e Roman Abramovich, Sofia Abramovich në postimin e saj në Instagram ka hedhur poshtë propagandat e Kremlinit se rusët pajtohen me Vladimir Putinin për të filluar luftën në Ukrainë, transmeton Gazeta Metro.


Sofia Abramovich ka postuar një foto në Instagram ku thuhet se: ‘Gënjeshtra më e madhe dhe më e suksesshme e propagandës së Kremlinit është se të gjithë rusët qëndrojnë me Putinin’.

Babai i saj konsiderohet një ndër njerëzit më të afërt të presidentit rus duke u konsideruar një ndër oligarkët e shumtë që e përkrahin atë. Presidentit të Chelseas është njoftuar se do të ju ndalohet të jetoj në Britaninë e Madhe pas qëndrimeve të tij.

Më poshtë gjeni edhe foton e publikuar të Sofia Abramovich. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë