Loading…

Befason moti: Reshje të mëdha të borës në Rugovë

  • 30/04/2019 | 10:19

Befason moti: Reshje të mëdha të borës në Rugovë

Reshjet e mëdha të borës kanë befasuar sot banorët dhe turistët në Rugovë.

Megjithëse sipas kalendarit, qe më shumë se një muaj ka filluar stina e pranverës, mëngjesi i sotëm në Rugovë nuk ka qenë aspak pranveror, shkruan Insadjeri.

Fluska bore kanë filluar të biejnë që nga orët e hershme të mëngjesit.

Askush nga meteorologët sot nuk ka parashikuar reshje të borës në Kosovë, madje as në zonat malore si Rugova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë