Loading…

Befason moti, kështu do të jenë temperaturat 4 ditët e ardhshme (Foto)

  • 13/07/2017 | 16:41

Befason moti, kështu do të jenë temperaturat 4 ditët e ardhshme (Foto)

Sipas parashikimeve të fundit për motin, në fundjavë masat e ftohta ajrore pritet të depërtojnë edhe në rajonin tonë, duke sjellë kështu mundësi edhe për reshje shiu dhe rënie të temperaturave rreth vlerave mesatare, shkruan gazetametro.net.


Temperaturat për 4 ditët e ardhshme do të ndryshojnë. Pritet që minimalet të sillen nga 9C deri në 11C, ndërsa maksimalet nga 23 deri në 28 gradë Celsius.

Do të fryejë erë mesatarisht e fuqishme nga jugperëndimi 2-11m/s. Shtypja atmosferike do të luhatet rreth vlerave normale./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë