Loading…

Befasi të ëmbla dhe poza provokuese: Angela Martini shijon në maksimum momentet me burrin

  • 26/05/2021 | 17:40

Befasi të ëmbla dhe poza provokuese: Angela Martini shijon në maksimum momentet me burrin

Ajo publikoi një video të realizuar në Venecia teksa shihet me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu.


Çifti kanë shijuar një shëtitje së bashku të ulur në një varkë dhe breg lumit disa persona këndonin.

Angela Martini, zbuloi se nuk ka ditur asgjë që e gjitha ajo është dedikuar për të dhe ishte tejet e lumtur.

“Udhëtimi me Gondolë në Venecia.🛶Nuk e kisha idenë se gjithçka ishte vënë në skenë posaçërisht për mua! Kur kam dëgjuar këngën Coldplay po mendoja – Uau, kjo është kaq bukur! – mos pasja dhe ideja që ishte gjithçka për mua! Më pas, kënga e ditëlindjes së operas më pushtoi!”, shkroi Angela Martini.

Ndryshe, modelja shqiptare vazhdon të jetë e martuar me miliarderin rumun dhe vazhdimisht ndan momente bashkë me të në rrjete sociale dhe tregojnë se kalojnë shumë mirë së bashku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë