Loading…

Beatrix Ramosaj publikon foton ku shihet pa grim, mezi njihet

  • 04/10/2020 | 14:24

Beatrix Ramosaj publikon foton ku shihet pa grim, mezi njihet

Beatrix ka pozuar natyrale.


Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet ndërsa së fundmi ka dashur ta sjell një imazh ku shihet pa grim.

 

View this post on Instagram

 

🧼💕👼🏽💦

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Duke pasur parasysh se Beatrixin jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detaje, në këtë foto duket krejt ndryshe, madje mezi njihet.

Megjithatë ajo nuk e ka pasur problem që të shfaqet edhe pa grim dhe tërësisht natyrale.

 

View this post on Instagram

 

🧼💕👼🏽💦

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë