Loading…

Beatrix publikon pak nga kënga e re

  • 25/05/2021 | 20:28

Beatrix publikon pak nga kënga e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është në përgatitje të këngës së re.


Ajo prej disa javësh ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe duket se së shpejti do të plasohet në treg.

Së fundmi, artistja shqiptare ka sjell një pjesë të klipit të ri që siç shihet është ritmik i dedikuar për këtë kohë.

“Kënga ime e re. Videoja muzikore publikohet së shpejti. Këtu keni një pjesë të shkurtër”, ka qenë përshkrimi i një videoje që ka ndarë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Beatrix ka ndarë edhe një tjetër video në të cilën shfaq një nga dukjet e videoklipit të ri e veshur në një kostum rozë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

E fundit nga Ramosaj mbetet “Dancing With The Devil” që deri më tani ka marrë mijëra klikime në YouTube.

Ajo bëri rikthimin në skenë pas një kohe të gjatë gjatë vitit të kaluar dhe sivjet tregon se do të jetë më aktive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë