Loading…

Beatrix jashtë Shqipërisë, Donaldi:’Nuk i flas më me gojë’

  • 15/02/2022 | 10:19

Beatrix jashtë Shqipërisë, Donaldi:’Nuk i flas më me gojë’

Donaldi ka lëshuar një tjetër deklaratë të fortë për Trixën, pas situatës gjatë ditës së premte meqë rast mungoi Trixa e prekur nga batutat e Salsanos dhe Ermalit, këngëtarja sipas një foto të postuar nga Anxhelina ndodhet në pushime, shkruan Gazeta Metro.


Kjo u konfirmua më pas pasi që po të njëjtën foto e shpërndau më vonë edhe Antigona, nëna e Trixës.

Në një bisedë mes Donald- Einxhel dhe Beniadës këto të fundit supozojnë se Trixa nuk është në Shqipëri, gjë që ngjalli pakënaqësi tek Donaldi.

Ai u shpreh se nëse Trixa përnjëmend nuk ndodhet në Shqipëri, ai nuk do ti flasë më.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Mund të mos jetë fare në Shqipëri Triksa.

Donaldi: Më fiksove ti me këtë, të mos jetë në Shqipëri.

Beniada: Edhe për mua nuk është në Shqipëri.
Donaldi: Thua? Unë nuk i flas me gojë nëse ajo nuk është në Shqipëri.

Pas kësaj bisede nuk e dimë se si do veprojë Donaldi posa të dalë nga BBV, meqë Trixa ndodhet në Dubai me Anxhelinën. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë