Loading…

Bayerni fundos Leipzigun qysh në pjesën e parë (Video)

  • 21/12/2016 | 20:50

Bayerni fundos Leipzigun qysh në pjesën e parë (Video)

Bayern Munich, ka tundur rrjetën e Leipzigut për herë të tretë, kësaj rradhë nga sulmuesi Robert Lewandovski në minutat e fundit të pjesës së parë, nga pika e penalltisë.

Mysafirët janë me një lojtar më pak dhe duket se bavarezët nuk kanë mëshirë për të.

Rezultati i pjesës së parë: Bayern Munich 3-0 RB Leipzig./gazetametro.net

 


Roberto Lewandowski Penalty Goal HD – Bayern… by FootballLiveGoals

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë