Loading…

Bayern – PSG, përplasje forcash e dy gjigantëve evropian, formacionet zyrtare

  • 07/04/2021 | 20:06

Bayern – PSG, përplasje forcash e dy gjigantëve evropian, formacionet zyrtare

Në kuadër të ndeshjeve të para çerekfinale të Ligës së Kampionëve, sot ballafaqohen edhe dy gjigantët evropian, Bayern Munich dhe Paris-Saint=Germain.


Sfida e parë zhvillohen në stadiumin “Alianz Arena” me fillim nga ora 21:00.

Këto janë formacionet zyrtare:

Bayern Munich: Neuer, Sule, Pavard, Kimich, Sane, Moting, Goretzka, Hernandez, Muller, Alaba, Coman

PSG: Keylor Navas; Dagba, Marquinhos, Kimpembe, Diallo; Gueye, Danilo; Di María, Neymar, Draxler; Mbappé.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë