Loading…

Bayern-Barcelona do të zhvillohet pa tifozë, kjo është arsyeja

  • 19/11/2021 | 22:49

Bayern-Barcelona do të zhvillohet pa tifozë, kjo është arsyeja

Gjendja me COVID-19 në Gjermani ka nisur të përkeqësohet.


Si pasojë e masave antiCOVID-19, dueli Bayern Munich – Barcelona do të luhet me dyer të mbyllura.

Kjo përballje do të luhet më 8 dhjetor nga ora 21:00 dhe nuk do të lejohen tifozët.

Së fundmi në Evropë po lejohen në stadiume mbi 50% e tifozëve, një gjë e tillë është lejuar edhe në Gjermani, por situata me COVID-19 është përkeqësuar së fundmi.

Bayerni dhe Barcelona do të luajnë këtë ndeshje në kuadër të xhiros së fundit në grupe

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë