Loading…

Bastiset zyra e prokurimit në QKUK (Foto)

  • 03/04/2017 | 11:10

Bastiset zyra e prokurimit në QKUK (Foto)

Disa persona të pa autorizuar mëngjesin e sotëm kanë hyrë në zyrat e QKUK’së në të cilat ndodhet administrata e QKUK’së.


Klan Kosova merr vesh se një pjesë të zyrave të administratave në QKUK, u janë ndërruar bravat ku si pasojë punëtorët kishin të pamundur hyrjen për në vendet e tyre të punës.

Policia e Kosovës dhe ekipet e forenzikës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hulumtuar rreth këtij rasti.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë