Loading…

Basketbollisti i njohur i bashkohet Vetëvendosjes (Foto)

  • 27/05/2017 | 10:02

Basketbollisti i njohur i bashkohet Vetëvendosjes (Foto)

Basketbollisti i njohur kosovar, Ferit Zekolli i është bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje.


“Basketbollisti më i njohur shqiptar i të gjitha kohërave nga tash do ta fuqizojë edhe më shumë Alternativën e Lëvizjes në pjesën e sportit, me përvojën që ka në fushën përkatëse”, thuhet në njoftimin e Vetëvendosjes.

Në takimin me kandidatin për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurtin, si dhe kandidatët për deputetë Xhelal Sveçla dhe Nexhat Kryeziu, Zekolli theksoi do të japë kontribut maksimal për ndryshimin e domosdoshëm që duhet të ndodh në Kosovës.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë