Loading…

Bashkëshortja e Milot Rashicës me një urim të ëmbël me rastin e ditëlindjes së futbollistit

  • 28/06/2022 | 16:53

Bashkëshortja e Milot Rashicës me një urim të ëmbël me rastin e ditëlindjes së futbollistit

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica feston ditëlindjen e 26-të.


Miloti pranoi urime të shumta nga miqtë dhe fansat.

Në mesin e shumë urimeve ishte edhe ai i bashkëshortes së tij, Belkiz Kera.

”Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Jemi me fat që të kemi në jetën tonë, babai më i mirë ndonjëherë”, ishte mbishkrimi i saj.

Ndryshe çifti kanë vite që janë të martuar dhe janë prindër të dy fëmijëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë