Loading…

Bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj dëgjon Unikkatilin

  • 16/04/2018 | 16:03

Bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj dëgjon Unikkatilin

Unikkatil po dëgjohet edhe në veturën e bashkëshortës së Kryeministrit, Anita Muqaj.


Ajo ka postuar një video në Insastory, ku në makinë po dëgjonte reperin e njohur shqiptar, i cili mbrëmë publikoi këngën e re me titull “1 Milion Rrugë”.

Por, gruaja e Kryeministrit po e dëgjonte “Shotën” e Unikkatilit, një projekt i përpunuar mes repit dhe muzikës folklorike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë