Loading…

Bashkëshorti e surprizon Angela Martinin: Një befasi të tillë e dëshiron çdo grua

  • 24/05/2021 | 14:21

Bashkëshorti e surprizon Angela Martinin: Një befasi të tillë e dëshiron çdo grua

Angela Martini gjithmonë shprehet se është femër më fat që ka një bashkëshort që i plotëson çdo dëshirë.


Ai gjithmonë kujdeset ta bëj të ndihet e lumtur.

Në disa pamje të publikuara shihet se si Drago i shërben asaj, gjë të cilën e ëndërrojnë shumë femra.Dyshja po jetojnë mes LA dhe Italisë, ndërsa modelja po shprehet se është duke e jetuar jetën që kishte ëndërruar gjithmonë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë