Loading…

Bashkëjetonte dhe e detyroi partneren të shitet për seks në Ferizaj

  • 01/09/2019 | 11:02

Bashkëjetonte dhe e detyroi partneren të shitet për seks në Ferizaj

Dhunë dhe detyrim seksi. Një rast të pazakontë por i tmerrshëm ju është paraqutur policisë në Ferizaj, transmeton Gazeta Metro.


Të shtunën një grua në Ferizaj ka raportuar te policia se derisa ishte në bashkëjetesë me një person, i njëjti e ka trafikuar, detyruar, shantazhuar, por edhe kërcënuar vazhdimisht atë.

Pas konsultimit me prokurorin viktima është dërguar në strehimore. Nuk raportohet për të arrestuar dhe rasti mbetet duke u hetuar.

Ngjarjet kanë ndodhur në “Rrugën e Deshmorve’ në Ferizaj dhetë tjerat janë në dijeni për policinë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë