Loading…

Bashkë me verën fillojnë edhe sherret: Për hapësirat e plazhit në Shëngjin kerset grushti

  • 26/06/2022 | 17:18

Bashkë me verën fillojnë edhe sherret: Për hapësirat e plazhit në Shëngjin kerset grushti

Një sherr me dy personave ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit.


Bëhet me dije se një pushues, Paris Deda ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti, Armando Markun.

Marku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, i cili pasi mori ndihmën e parë në Spitalin Rajonal të Lezhës, u nis me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë për trajtim mjekësor. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për ndarjen e hapësirave në plazh.

Grupi hetimor dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ku po vazhdojnë shoqërimin e personave të përfshirë në koflikt, marrjen e deklarimeve, administrimin e çdo prove si dhe çdo veprim tjetër hetimor për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, dhe vënien përpara përgjegjësisë ligjore të autorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë