Loading…

Bashkë me dy motrat e tij kërcënonin vajzën e axhës

  • 16/04/2017 | 14:07

Bashkë me dy motrat e tij kërcënonin vajzën e axhës

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar pasi që i njëjti së bashku me dy motrat e tij, dyshohet se e kanë kërcënuar përmes telefonit vajzën e axhës – ankuesen femër shqiptare (shtetase e Gjermanisë).


Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]etametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë