Loading…

Basha: Rama kryebrigadier i drogës

  • 01/11/2016 | 21:44

Basha: Rama kryebrigadier i drogës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në profilin e tij në Facebook,  kyeministrin Rama e quan kryebridaier i droges dhe thotë se ai është bërë dru nga malli i vet.

Gjitashtu Basha, drogën e quan si kërcenuesin më të madh të vendit Shqiptar.

“Droga është kërcënimi më i madh për Shqipërinë dhe cdo Shqiptar”, thotë Basha.

Komenti i tij i plotë në Facebook:

Kryeministri si kryebrigadieri i droges: deri dje bente sikur nuk e shihte ate qe mediat boterore e pagezuan si “Kanabistan” i tij. Tani qe BE ka vene alarmin per kercenimin e sigurise nga droga e Rames, dhe pasi mbylli sezonin e korrjes, ben sikur kerkon ndihme.
Droga eshte kercenimi me i madh per Shqiperine dhe cdo shqiptar. Vetem kryebrigadieri i bere dru nga malli i vet ben sikur nuk e kupton. #Shqiperiame mire pa Edi Ramen.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë