Loading…

Bardhi i shënon Atleticos, barazon rezultatin

  • 28/10/2021 | 22:26

Bardhi i shënon Atleticos, barazon rezultatin

Është barazuar rezultati në stadiumin “Ciutat de Valencia”, ku skuadra mysafire ka shënuar për 1:1.


Skuadra e Levantes ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Atletico Madridit, përmes mesfushorit Enis Bardhi, përcjell KosovaPress.

Nga penalltia e akorduar nga gjyqtari, Bardhi e konkretizon me gol duke barazuar shifrat për Levanten në minutën e 37’ të ndeshjes.

Rezultati momental është i barabartë 1:1.

Golin e gjeni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë