Loading…

Barcelona e dëshiron kapitenin e Wolves: Kjo është shuma e transferit

  • 29/05/2023 | 14:36

Barcelona e dëshiron kapitenin e Wolves: Kjo është shuma e transferit

Ekipi i Barcelonës synon këtë verë transferimin e kapitenit Ruben Neves të Wolevs, shkruan Gazeta Metro.


Skuadra spanjolle është shumë pranë nënshkrimit të mesfushorit Neves, pasi siç raporton gazeta spanjolle AS, ai është një nga objektivat e tyre.

Një marrëveshje që mund të arrihet mes këtyre dy palëve dhe që transferimi të realizohet, mund të bëhet e mundur me afro 30 milionë euro./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë