Loading…

Barça kërkon përmbysjen e Sevillas, formacionet zyrtare

  • 03/03/2021 | 20:35

Barça kërkon përmbysjen e Sevillas, formacionet zyrtare

Pasi humbi ndeshjen e parë 2-0, por u hakmor në fundjavë dhe mundi Sevillan po ashtu 2-0 në ndeshjen e La Ligas, Barcelona duket e gatshme të kthejë këtë rezultat dhe të bëjë një paraqitje rekord të 42-të në Copa del Rey, përcjell KosovaPress.

Ndeshja kthyese zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00 dhe të dy skuadrat tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat duken si më poshtë:

Barcelona: Ter Stegen, Dest, Pique, Sergio, Messi, Dembele, Lenglet, Pedri, Alba, De Jong, Mingueza

Sevilla: Vaclík – Aleix Vidal, Koundé, Diego Carlos, Acuña – Fernando, Jordán, Óliver Torres – Suso, En-Nesyri, De Jong.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë