Loading…

Banori i BBVK merr lajmin e hidhur, i vdes një familjare shumë e dashur për të

  • 06/02/2023 | 23:25

Banori i BBVK merr lajmin e hidhur, i vdes një familjare shumë e dashur për të

Banorit të Big BrotherVip Kosova, Brunos, i është bërë një njoftim i hidhur në Prime te sotëm.


Gjersa ai është ftuar ne dhomën e sekreteve, i është shfaqur një klip për gjyshen e tij.

Bruno është pare mes lotësh derisa e ka shikuar ketë klip.

Ai ka marr një mesazh se gjyshja e tij ka ndërruar jetë gjatë qëndrimin të tij brenda shtëpisë.

“Gjyshja na iku ne gjum na la bekimet e fundit, fat per te”, thuhej ne letrën e dërguar nga gruaja e Brunos.

“Perqafojni fort gjyshet” ishte mesazhi i Brunos për publikun.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë