Loading…

Banknota nga 50 euro gjenden të falsifikuara në një bankë

  • 23/11/2016 | 10:30

Banknota nga 50 euro gjenden të falsifikuara në një bankë

15 banknota nga 50 euro janë gjetur në bankomatin e një banke, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara, ka njoftuar policia.

Ankuesja punëtore në një bankë në Prishtinë, ka raportuar se në bankomat ka gjetur 15 bankënota nga 50 €, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Të njëjtat janë konfiskuar nga njësitet policore dhe rasti është duke u hetuar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë