Loading…

Ballkani niset për në Turqi, kërkohet vetëm rezultati pozitiv në ndeshjen e tretë të Conference League

  • 05/10/2022 | 09:09

Ballkani niset për në Turqi, kërkohet vetëm rezultati pozitiv në ndeshjen e tretë të Conference League

Skuadra e Ballkanit do të përballet nesër me atë të Sivasspor.


Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së tretë të grupeve në Conference League.

Ballkani pësoi një humbje dhe mori një barazim në dy ndeshjet e para, kurse do të kërkojë një rezultat pozitiv në ndeshjen e tretë.

Të drejtuarit e Dajës janë nisur para pak çastesh nga airoporti i Kosovës për në Turqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë