Loading…

Bajrami: Presim që sa më parë të caktohet data për zgjedhje

  • 10/05/2017 | 15:26

Bajrami: Presim që sa më parë të caktohet data për zgjedhje

Kryetarja e Grupit Parlamentar së Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami, në një prononcim për televizionin publik, tha se shpreson se sot është bërë një veprim i duhur dhe i domosdoshëm. Bajrami tha se shpreson që sa më parë të caktohet data për zgjedhje të jashtëzakonshme.


Tutje Bajrami përmendi një sondazh ku 85 % e qytetarëve nuk kanë qenë të kënaqur me Qeverinë.

Ajo përmendi se Nisma për Kosovën është në koalicion parazgjedhor me AAK-në.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë