Loading…

Bajram Gecaj shpërndan fjalimin e Kadri Veselit

  • 14/05/2017 | 23:21

Bajram Gecaj shpërndan fjalimin e Kadri Veselit

Bajram Gecaj, këshillar i kryeministrit në largim Isa Mustafa, i cili është ndër politikanët më aktiv në Facebook, ka shpërndar një pjesë të fjalimit të Kadri Veselit, të mbajtur sot në Mitrovicë, ku kreu i PDK’së betohet se do të punojë për Kosovën, sikurse për fëmijët e tij.

Gecaj duke komentuar këtë fjalim, e ka cilësuar atë si patetik, dhe e ka lidhur me tradhëtinë e pretenduar të koalicionit, të cilin PDK e prishi duke votuar mocionin e opozitës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë