Loading…

Bahtiri: Sikurse e kam çrrënjosur Mitrovicën nga e keqja, do ta çrrënjosi edhe qeverinë (Video)

  • 07/06/2017 | 19:32

Bahtiri: Sikurse e kam çrrënjosur Mitrovicën nga e keqja, do ta çrrënjosi edhe qeverinë (Video)

Kryetari i Mitrovicës njëherësh nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, në një intervistë për Telegrafin, ka thënë se do të bëjë të pamundurën që ta çrrënjos qeverinë nga e keqja.


“Kam çrrënjos haraçin, korrupsion dhe SHIK-un nga Mitrovica, do të shkojë edhe në qeveri që t’i çrrënjosi këto të trija”, tha Bahtiri.

Ai ka shtuar se nuk ka ardhur për poste, por për t’i ndihmuar Kosovës.

“Agim Bahtiri nuk ka ardhur për poste por për ti ndihmuar këtij vendi. Do të kem pozitë në qeveri nëse fiton koalicioni ynë”, u shpreh Bahtiri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë